Preču izsniegšana

Esam nopirkuši trīs Utrusta režģu plauktus. Numuriņu izņēmām pulksten 17;02. Šobrīd pulkstens ir 18;05 un mēs joprojām turpinām gaidīt savu preci. Darbinieki esot kaut ko sajaukuši/pazaudējuši un jau trešo reizi lūdz parādīt čeku. Pa šo laiku gan jau ka varētu šādus plauktus izgatavot un no Zviedrijas piegādāt.

Ar bērnu invalīdu

Kāpēc man pieaugušajam ar bērnu/invalīdu paēdot pusdienas IKEA ēstuvē ir piespiedu kārtā jādodas cauri visam veikala 1.stāvam un jāpārvietojas visam veikala 1.stāvam lai nonāktu pie savas automašīnas invalīdu stāvietā?

Restorāns

Nevar saprast, kas cik maksā. Nevar saprast, kurš ir salātu bārs un kuri ir vienkārši salāti. Es domāju, ka salātu bārā var likt visus salātus, ko grib un es tā arī darīju. Vienā trauciņā ieliku dažādus salātus, bet pie kases izrādījās, ka bija jāmaksā gan par salātu bāru gan par cita veida salātiem. Lūdzu, ieviesiet skaidrību, lai nav tādi pārpratumi, ka viena maza salātu bļodiņa neuzmanības dēļ izmaksā 5-6 eiro. Uzskatu, ka cenām jābūt skaidri saprotamām - kas tas ir, kur tas ir un cik maksās.