Ar bērnu invalīdu

Kāpēc man pieaugušajam ar bērnu/invalīdu paēdot pusdienas IKEA ēstuvē ir piespiedu kārtā jādodas cauri visam veikala 1.stāvam un jāpārvietojas visam veikala 1.stāvam lai nonāktu pie savas automašīnas invalīdu stāvietā?


Veikala vadītājs kas nestādījās priekšā,bet vārds Edgars,mums paskaidtoja ka tas esot IKEA veikala koncepts uz visas planētas un ko es satraucos,tak katru dienu viņam to sakot,ja kas nepatik varu doties uz Mc Donaldu vai Circle burgerus ēst!


IKEA koncepts-paēd ar bērnu invalīdu un tad ap 5 min tev jādodas piespiedu kārtā caur visu veikalu,ja nu ko nopirks?
Ieejot veikalā nav neviena brīdinājuma vai paziņojuma ka veikalā būs jāuzturas piespiedu kārtā pret pašu gribu IKEA noteikto laiku vai ieejot ēstuvē izeja tikai caur veikalu...vai apsargs Jūs neielaidīs liftā 2.stāvā uzskatoto vai ka Edgars pastastīja-kā tad vinji izsekos līdzi ka kāds ko nenozog!!!


IKEA lūdzu konkrētu un skaidru atbild!


Vai nu es ar bērnu invalīdu nevaru apmeklēt IKEA ēstuvi,jo bērns invalīds nevar un nevēlas doties ceļā pa Jūsu veikalu,bet tik paēst vai novietojot invalīdu stāvietā automašīnu nevaru izmantot stavvietas priekšrocības,jo IKEA piespiež izeju veikt konkrētā vietā un mums jādodas uz invalīdu stāvvietu...pazūd jēga novietot automašīnu tuvāk ieejas un izejas durvīm.

Tags

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt